Виховни заході: «Небезпечі субкультури та угрупування. Підлітки з агресивною поведінкою»
red / Мар.3.2023. / / Нет комментариев
У зв’язку з поширенням агресивних молодіжних субкультур, та для попередження розповсюдження впливу на здобувачів освіти небезпечних інтернет-спільнот, які пропогують насильство, зокрема, неформальне молодіжне угрупування ПВК «Редан», 2 лютого практичним психологом училища Поліщук Ю.С. було проведено низку виховних заходів: «Небезпечі субкультури та угрупування. Підлітки з агресивною поведінкою» з використанням презентацій та інформаційно-профілактичних відео.
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/327150403_938440503824045_5874783084392783092_n-1024x771.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/329415980_741919690670386_4857797316504187269_n-1-1024x588.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/331533546_160164276475204_7967360463460843251_n-1024x676.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/331534336_1244863503042095_2174705219978099358_n-1-1024x672.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/334487571_1385974225483386_5882274791629329507_n-1024x595.jpg)