Виховний захід на тему: «Шкідливий вплив вживання алкоголю…
red / Дек.13.2022. / / Нет комментариев
7 грудня вихователями гуртожитку училища було проведено виховний захід на тему: «Шкідливий вплив вживання алкоголю, наркотичних речовин, тютюнопаління на організм людини. Міфи та реальність».
На виховну годину було запрошено сімейного лікаря — Бібляка Юрія Миколайовича. Метою проведення заходу — підвищення рівня поінформованості підлітків з проблем, пов’язаних з наркотиками, алкоголем, тютюнопалінням та профілактика поширення та вживання наркотичних речовин і алкоголю.
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/319193475_1217160675535676_8819752176700626154_n-1024x724.jpg)
![](http://ptu14.vn.ua/wp-content/uploads/2022/12/319518758_851939155924649_8450847452705046912_n-1024x473.jpg)