Чергові перемоги наших учнів.

Вітаємо наших учениць з черговими успіхами у VI Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Музичний олімп – 2020», який проходив 29.02.2020 року в м. Вінниця. Талановиті дівчата здобули призові місця у різних номінаціях:

1 місце (художнє читання) – Здунік Олександра;

1 місце (естрадно-спортивна хореографія) – Соболь Аня;

2 місце (естрадний вокал) – Бичкова Надія.

Дякуємо вам, дівчатка та вашому наставнику – керівнику гуртка Савчук Світлані Степанівні, за перемогу і бажаємо в подальшому наступних досягнень та перемог!

Участь  в IХ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018»

          В 2017-2018 навчальному році команда педагогів Професійно-технічного училища  №14 смт Вороновиця Вінницького району провела грунтовну науково-методичну роботу і взяла активну участь  в IХ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018», яка проходила  в березні м-ці 2018 р. в м.Києві.

         На виставку було подано конкурсну роботу «Особливості психолого-педагогічного супроводу навчального процесу учнів ПТНЗ з особливими потребами

(з досвіду роботи педагогічних працівників професійно-технічного училища

№14 смт.Вороновиця)» та методичні напрацювання педагогів закладу.

         Організаційний комітет IХ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2018» відзначив нашу команду і нагородив золотою медаллю та дипломом.

Наші досягнення

Протягом 14–16 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась Х Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та ІХ Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». Організаторами головної події освітньої галузі України стали компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України й Національної академії педагогічних наук України.
Професійно-технічні навчальні заклади Вінниччини традиційно є активними учасниками виставки.

Цьогоріч в заході взяли участь 32 заклади профтехосвіти області, серед яких наше, професійно-технічне училище № 14 показало гідний результат. На виставку були представлені оригінальні змістовні фото про навчально-виховну діяльність в закладі, в асортименті рекламні матеріали, методичні розробки педпрацівників училища.

 І, найголовніше: в номінації  «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів» був представлений конкурсний проект практичного психолога Ю.С.Поліщук «Ні булінгу!», за що училище було нагороджене срібною медаллю та дипломом за активну участь у реформуванні національної системи освіти.

Вітаємо переможців та бажаємо їм наступних звершень та перемог!