Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Блог > Новини

Урочистий захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав

red / Фев.16.2021. / / Нет комментариев

16 лютого голова Вороновицької територіальної громади Олександр Ковінько, ветерани Афганської війни, воїни-інтернаціоналісти
та голови ветеранських організацій громади взяли участь в урочистому заході, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 32-гі річниці виведення радянських військ з республіки Афганістан, який проходив у ПТУ-14.
До присутніх звернувся голова Вороновицької територіальної громади Олександр Ковінько – «Ця війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Незважаючи ні на що, ви чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними присязі до кінця…
Шановні воїни-інтернаціоналісти, низький вам уклін і щирі побажання здоров’я, добробуту і довголіття! Перемоги учасникам сьогоднішніх військових дій! Мирної України, злагоди та щасливого майбутнього нам і нашій державі!». Очільник громади подякував учасникам бойових дій за мужність і стійкість, за те, що вони з честю та гідністю виконали свій військовий обов’язок, зберегли бойове братерство, побажав усім міцного здоров’я, витримки, добра, миру.
Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх, хто загинув на чужині.
Захід доповнився номерами у виконанні: Валентини Бевз, Вікторії Никифорової, Геннадія Блідченка, Віталія Волощука та ансамблю «Берегиня» (худ.керівник Інна Нікітенко).

Оставить комментарий